Društvo medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Ljubljana

Etika v zdravstveni in babiški negi. Gibalno športna dejavnost in pohodništvo. Komplementarno in naravno zdravilstvo v ZN. Osebnostna rast in razvoj v zdravstveni in babiški negi. Ženski pevski zbor Florence. 0 this.href location.href printtrue else this.href location.href ? Odprtje likovne razstave v kavarni Arhiteka. Srečanje in druženje z jubilantkami. Podružnica Zasavje obeležila 90 let organiziranega delovanja MS v Sloveniji. Temeljni postopki oživljanja z vključenim AED. Program je name.

OVERVIEW

This website drustvo-med-sester-lj.si currently has a traffic ranking of zero (the smaller the superior). We have audited thirteen pages inside the site drustvo-med-sester-lj.si and found twenty-two websites interfacing with drustvo-med-sester-lj.si. We were able to unearth one public network accounts acquired by this website.

DRUSTVO-MED-SESTER-LJ.SI RANKINGS

This website drustvo-med-sester-lj.si has seen diverging amounts of traffic for the duration of the year.
Traffic for drustvo-med-sester-lj.si

Traffic ranking (by month) for drustvo-med-sester-lj.si

Traffic ranking by day of the week for drustvo-med-sester-lj.si

LINKS TO WEB PAGE

Strokovno društvo medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Pomurja Zdravstvena nega je tu - za Vas

Prve medicinske sestre v Prekmurju. Predavanja, delavnice, tečaji, seminarji za strokovno in osebnostno rast, urjenja v komunikaciji, izdaja zbornikov, priprava Posterjev in plakatov, aktivna predavanja članov društvu, pasivna in aktivna udeležba na simpozijih in kongresih. Priskrbimo karte za kopanje, planinarjenje, kolesarjenje, pešačenje, udeležba na maratonih.

Sindikat delavcev v zdravstveni negi Slovenije

SINDIKAT DELAVCEV V ZDRAVSTVENI NEGI SLOVENIJE. Svetovalni telefon za osebe z izkušnjo nasilja na delovnem mestu. V polje Ime in priimek. Kadrovski standardi in napoved zaostrovanja aktivnosti s strani SDZ.

zbornica-zveza

EFN Smernice za implementacijo 31. člena Direktive o priznavanju poklicnih kvalifikacij. EFN Smernice za implementacijo 31. člena Direktive o priznavanju poklicnih kvalifikacij. Čemu so izpostavljene medicinske sestre.

WHAT DOES DRUSTVO-MED-SESTER-LJ.SI LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of drustvo-med-sester-lj.si Mobile Screenshot of drustvo-med-sester-lj.si Tablet Screenshot of drustvo-med-sester-lj.si

DRUSTVO-MED-SESTER-LJ.SI HOST

I discovered that a lone page on drustvo-med-sester-lj.si took two thousand seven hundred and thirty-five milliseconds to download. Our crawlers could not find a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider drustvo-med-sester-lj.si not secure.
91.185.201.10

SERVER OPERATING SYSTEM AND ENCODING

I diagnosed that this website is operating the Microsoft-IIS/7.5 operating system.

Društvo medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Ljubljana

DESCRIPTION

CONTENT

This website drustvo-med-sester-lj.si states the following, "Etika v zdravstveni in babiški negi." Our analyzers viewed that the website said " Gibalno športna dejavnost in pohodništvo." The Website also said " Komplementarno in naravno zdravilstvo v ZN. Osebnostna rast in razvoj v zdravstveni in babiški negi. href ? Odprtje likovne razstave v kavarni Arhiteka. Srečanje in druženje z jubilantkami. Podružnica Zasavje obeležila 90 let organiziranega delovanja MS v Sloveniji. Temeljni postopki oživljanja z vključenim AED."

SUBSEQUENT WEBSITES

Društvo za pomoč žanskam z inkontenco in menopavzo

DRUŠTVO METULJ Center za pomoč otrokom, mladostnikom in odraslim v stiski

CENTER ZA POMOČ OTROKOM, MLADOSTNIKOM IN ODRASLIM V STISKI. Z vami smo že 10 let . 386 41 33 46 36. NAMEN IN CILJI Društvo izvaja programe psihosocialne pomoči in psihoterapevtske obravnave, namenjene otrokom, mladostnikom in sta. IZOBRAŽEVANJE Naše društvo deluje tudi na področju izobraževanja širše in strokovne javnosti o temah, ki so povezane s psihoterap. Tukaj smo ti na voljo . 386 41 33 46 36.

MKNŽ - Ilirska Bistrica

ZARADI NOVEGA ZAKONA O VAROVANJU PRIREDITEV BOMO V MKNŽ-ju ZAČELI KONCERTE OB 21h. PRIREDITEV SE KONČA OB 23h. POVEJ NAPREJ! Četrtek, 8.

Društvo moderatorjev Slovenije

Odprte proaktivne kavarne v Ljubljani.